Alçak Teleskopik havuz kapatma sistemi

alcak-teleskopikAlçak teleskopik havuz kapatma sistemi, tipik bir Cemyapı ürününün tüm özelliklerini taşımakla beraber ona fazladan kazandırılan özellikler ile çok yenilikçi bir ürün olma özelliğine de sahip olmuştur. Basık ve tek yarıçaplı kesiti ile kaplama malzemesinin kesintisiz ve tek parça olarak yerleştirilmesini sağlamaktadır. Kullanılan kaplama malzemesi ya 8mm içi boşluklu polikarbonat ya da 4 mm solid polikarbonat olmaktadır. Yumuşak ve kıvrımlı hatları, estetik görünümü ve kaplama malzemesi seçenekleriyle ışığın yumuşak bir şekilde içeri sızmasını sağlar.

Aynı zamanda hareket kabiliyeti mükemmeldir. Teleskopik toplanma modeli ile birbiri içine giren ve her biri 2m eninde modüllerden oluşur. Hareketi ve düzgün yol alma kabiliyetini yenilikçi kılavuz sistemi sağlar. Yalnızca bir modülü itmeniz halinde kılavuzlanan tüm diğer modüller de birbirine bağlı olarak hareket ederek açılır veya kapanırlar.

Kolay finanse edilebilir alçak teleskopik havuz kapatma sistemleri :
Havuzun üzerini tamamen kapatması ve oldukça fazla yer kaplaması nedeniyle havuz kapatma sistemlerine şüpheli bakan ve zamanının çoğunu bahçelerinde geçiren insanların çekinceli yaklaşımlarına rağmen bu tür yapılar yüzme havuzu sahipleri için günümüzde vazgeçilmez bir ihtiyaç olmuştur. Havuzları tam koruma altına alan fakat üzerinde çok yer kaplamayan, çirkin bir kütle haline gelmeyen ve tüm ihtiyaçları karşılayan basık havuz kapatma sistemleri piyasaya çıktı.

Bu tür alçak teleskopik havuz kapatma sistemleri son yıllarda tüm dünya piyasalarını değiştirmiştir. Bu durumun başlıca nedeni şudur. Basık havuz kapatma sistemlerinin sağladıkları diğer yüksek ve bitişik yapıların sağladıklarıyla neredeyse aynı olmasına rağmen, fiyatının diğerlerine kıyasla neredeyse yarısı kadar olmasıdır. Sistem kapalı iken havuzun kenarında dolaşamaz ve ayakta duramazsınız. Ancak suya daldığınızda yükseklik sorun olmayacaktır.

Basık havuz kapatma sistemleri ile daha büyük sistemlerin sahip olduğu kaliteyi sizlere sunmaktayız. Alçak teleskopik yapıları kullanılması ve çalıştırılması son derece kolaydır. Bu yapıların içlerinin ısıtılması ve sıcaklığın muhafaza edilmesi de son derece kolaydır. Basık havuz kapatma sistemleri esas olarak havuzun korunması için tasarlanmış olup içlerinde yürümeye müsait değillerdir. Ancak iç yükseklikleri kullanıma engel teşkil etmez. Kapalı yapının içerisine girerek yüzebilir, sportif amaçlarla kullanabilirsiniz.

Yüzme havuzunuzu bütünüyle koruma altına almayı, çocuklarınızın, evcil hayvanlarınızın suya düşmesini önlemeyi veya yaprak gibi artıklarla kirlenmesini engellemeyi istiyorsunuz. Fakat bunun için ağır bedeller ödemek istemiyorsanız veya yüksek yapılarla bahçenizin güzelliğini kapatmak istemiyorsanız o zaman basık havuz kapatma sistemleri tam size göredir.
Hala ikna olmadınız mı? O halde Alçak Teleskopik Havuz Kapatma Sisteminin getirdiği yararları gözden geçirelim.

Basık havuz kapatma sistemlerinin ;
– Montajı çok kolaydır,
– Yassı paketlerde teslim edilir,
– Çok sağlamdır, kötü hava şartlarından etkilenmez,
– Kir, toz, yaprak içeri girmez, havuz temiz kalır, her sene temizlikle uğraşmazsınız.
– Kullanımı çok kolaydır, rahat çalışırlar,
– Fiyatı diğer yapılara göre çok daha uygundur,
– İçerisi kolay ve hızlı ısınır her mevsim de kullanırsınız,
– Rahat ve güvenli bir yüzme ortamı oluşturur,
– Havalar ısındığında sistemi açarak açık havuza dönüştürebilirsiniz.

Basık havuz kapatma, Basık sistem, Alçak havuz kapatma, Alçak sistem, Basık teleskopik havuz kapatma, Basık teleskopik sistem, Alçak teleskopik havuz kapatma, Alçak teleskopik sistem, Basık tellescopic havuz kapatma, Basık tellescopic sistem, Alçak tellescopic havuz kapatma, Alçak tellescopic sistem