355863BP94; ısı yalıtımlı, kurşun geçirmez alüminyum pencere sistemidir. Tüm kanatları içeri doğru açılır. FB6 sınıf kurşun geçirmezlik dayanımı vardır. Dışarıdan takılabilen içi boşluklu adaptör sistemi sayesinde görünmez çelik zırh ile donatılması mümkün olmuştur. Sistemde dışarıdan sökülebilen hiçbir parça, çıta gibi elemanlar bulunmadığından balistik ataklara karşı etkili bir caydırıcılığı vardır.
· BP94 kurşun geçirmezlik gerektiren yerlerde 94mm profil derinliği ile mükemmel bir çözüm sunmaktadır.
· Sisteme farklı gereksinimleri karşılayacak şekilde 28-56mm kalınlığında cam takılabilir.
· 3 odacıklı yapısı ve 94mm derinlik ölçüsü ile bütün yapılara uyum gösterir.
· Köşe bağlantıları dolu profilden yapılır ve çerçeveye ekstra güç, dayanım sağlar.
· Köşeli ve yuvarlak tipte cam çıtaları ile dekoratif seçenekler sunar.
· 6061 T6; alüminyum ektrüzyon ve çelik zırh takımından meydana gelir.
· Pencere kolları ve kilit sistemleri ile her türlü müdahaleye dayanıklıdır.
BP94; bankalara, elçiliklere, karakollara, zemin kat ofislerine ve kritik önem taşıyan binalara ekstra güvenlik sağlar. Sistem farklı kalınlıklarda çelik zırha sahiptir. Çok taraflı kilitleme sistemleri, kurşun geçirmez camları ve özel aksesuarları izinsiz girişlere izin vermez. İçeriden takılan çıtalarına dışarıdan müdahale yapılması olanaksızdır. BP94; güçlü bir pencere sistemidir ve davetsiz misafirleri hoş görmez.

Mermiye dayanıklı pencere, Mermi geçirmez pencere, Mermi geçirmeyen pencere, Kurşun geçirmez pencere, Kurşun geçirmeyen pencere, Dayanıklı pencere, Darbeye dayanıklı pencere, Bulletproof pencere