4037157Yüksek üretim maliyetleri ve uzun montaj süreleri yeni sistemlerimizde planlamada ikinci plana atılmıştır. Cemyapı ışıklık sistemleri fabrikasyon üretim ve kolay montaj teknolojisini uygulaması sayesinde cam ışıklık yapmak bugüne kadar olmadığı şekilde kolaylaşmış ve ekonomik hale gelmiştir. Sistem taşıyıcıları ve performansı ile ekonomik olup yaz ve kış aşırı hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. ISIK 900 sistemi gün ışığı sağlamanın mükemmel çözümüdür.

Estetik görünüm : Gece ve gündüz görünüşleri dramatik olarak değiştiren ISK 900 gökyüzüne bir pencere açarak doğal ışığın içeri girmesini sağlar. Her formda ve her meyilde uygulanan ışıklık sistemlerimiz ile tasarımlarınıza sınır koymuyoruz. Isı köprüleri yalıtımlı profillerin iç ve dış kısımlarının farklı renkte olmasınına imkân sağlar. Dış görünümde 60mm profil kalınlığı görülmektedir.

Ekonomi : ISK 900 tam fabrikasyon yapılır ve yüklenerek işçilik maliyetlerini ve montaj sürelerini önemli ölçüde azaltır. Özel geçmeli bağlantı sistemleri kolay takılır. Eğer ekonomi sizin için en öncelikli konu ise o zaman doğru yerdesiniz.

Performans : ISK 900 TSE standartlarının hava, su ve statik kriterlerine uygun olarak yapılmıştır. Profillerdeki drenaj sistemi yoğuşmadan dolayı oluşan fazladan suyun dışarı atılmasını sağlar. Yalıtım bariyerleri yeterli yalıtım değerlerine ulaşılmasını sağlar. Farklı profil kesitleri statik taşıyıcılık kriterlerini karşılar dış kanopiler için tek cam adaptörleri mevcuttur. Camlar dışarıdan takılır ve 10~36mm kalınlığında cam takılmaya müsaittir. Farklı eğimlerde takılabilir. Kaplama anodised ya da elektrostatik toz boyalı olabilir.