Yüksek Eliptik Sistem

 

9323330Eliptik Teleskopik Havuz Kapatma yapıları farklı ve yenilikçi seçenekler ile mükemmel çözümler sunmaktadır. Tamamının ya da bir bölümünün açılabilmesi, farklı toplanma seçenekleri, hareketli sonlanma panelleri ve kapı seçenekleri yapıyı yaşanılması kolay ve vazgeçilmez kılmaktadır. Eliptik teleskopik yapılar kolaylıkla hareket etmekte ve hatta tek kişinin çabasıyla rahatlıkla açılabilmektedir, tabi harika kılavuz sisteminin rolünü unutmamak gerekir. Eliptik havuz kapatma sistemleri, kapalı ve ısıtılmış mekanların bütün özelliklerini hareketli yapısında toplar. Kapalı mekanda yüzme rahatlığı ile açık mekanın ferahlığını birleştirir.

Ya hava şartları.. kimin umurunda. Artık hava durumu izlemeye paydos!

Havuzunuzu kendinize uygun hale getirin ve onu eşsiz kılın. Renk mi dediniz, ne renk istersiniz bizde sınır yok. Yoksa ahşap desenli bir ürün mü.. o da var. Peki ya dayanıklılık!! Eliptik teleskopik yapılarımız bakım istemez, dayanıklıdır, uzun ömürlüdür, çok estetiktir.

Eliptik Teleskopik Havuz Kapatma yapıları, havuzların çevresinde kullanılır, tamamı ışığı geçirir, cam veya polikarbonat malzemeden üretilir. Tüm bölümleri teker teker diğerlerinin içerisine geçerek hareket eden havuz kapatma sistemleri mutlaka sahip olmanız gereken yapılardır. Her parça kendi hareket sistemiyle hareket ederek ve açılıp kapanır. Cemyapı bu yapılara birçok özellik kazandırmıştır. Uzaktan kumanda ile hareketi sağlayan otomatik motorlu hareket sistemi büyük kolaylık sağlamaktadır. Böylece manuel olarak itmeye gerek kalmamaktadır. Emniyeti sağlamak amacıyla farklı senaryolarda çalışacak stop mekanizması ile donatılmıştır. Her durumda türlü özellikler eklenebilecek otomatik hareket panosu mevcuttur.

Özellikle yüzme havuzları için hareketli havuz kapatma sistemleri önemli avantajlar sunar..

Çevresel olarak havuz suyu sıcaklığını korur ve ani hava değişimlerinde sıcaklığın azalmasına engel olur. Havuz kapatma sistemi ile korunan havuzların suyu açıkta olan havuzlara göre çok daha geç soğur. Bu durum havuzunuzun konforu kullanım süresini yaz başında 1 ay ve yaz sonunda 1 ay olmak üzere en az 2 ay uzatır. Su buharlaşmasından kaynaklanan fazladan kimyasal kullanımını önemli ölçüde azaltması da bir başka avantajdır. Havuz kapatma sistemi sayesinde bakım ve temizlik süreleri dramatik şekilde düşer ve sorun olmaktan çıkar. Güvenliği de unutmayalım, kilitli kapıları sayesinde istenmeyen girişler engellenir, çocukların yüzme havuzuna ulaşması engellenir.

Klasik 2 yıl garanti sistemine ekleyeceğiniz ekstra bir paketle korunma sürenizi 10 yıla çıkartabilirsiniz.

Yüksek sistem, Yüksek havuz kapatma sistemi, Yüksek havuz kapatma, Yüksek eliptik sistem, Yüksek eliptik havuz kapatma sistemi, Yüksek eliptik havuz kapatma, Yüksek elliptic sistem, Yüksek elliptic havuz kapatma sistemi, Yüksek elliptic havuz kapatma