9323330Eliptik teleskopik havuz kapatma yapıları farklı ve yenilikçi seçenekleri ile mükemmel çözümler sunmaktadır. Tamamının ya da bir bölümünün açılabilmesi, farklı toplanma seçenekleri, hareketli sonlanma panelleri ve kapı seçenekleri yapıyı yaşanılması kolay ve vazgeçilmez kılmaktadır. Eliptik teleskopik yapılar kolaylıkla hareket etmekte ve hatta tek kişinin çabasıyla rahatlıkla açılabilmektedir, tabi harika kılavuz sisteminin rolunu unutmamak gerekir. Eliptik havuz kapatma sistemleri kapalı ve ısıtılmış mekanların bütün özelliklerini hareketli yapılarda birleştirmiş ve kapalı mekanda yüzme rahatlığını açık mekanın ferahlığıyla kombine etmiştir.
Ya hava şartları.. kimin umurunda. Artık hava durumu izlemeye paydos!
Havuzunuzu kendinize uygun hale getirin ve onu eşsiz kılın. Renk mi dediniz, ne renk istersiniz bizde sınır yok. Yoksa ahşap desenli bir ürün mü.. o da var. Peki ya dayanıklılık.! Eliptik teleskopik yapılarımız bakım istemez, dayanıklıdır, uzun ömürlüdür, çok estetiktir.

Havuzlar çevresinde kullanılan tamamı ışık geçirgen cam veya polikarbonat malzemeden üretilen ve her bölümünün diğerinin içerisine geçerek hareket ettiği havuz kapatma sistemleri mutlaka sahip olmanız gereken yapılardır. Her parça kendi hareket sistemine sahip olarak hareket eder ve açılır kapanır. Cemyapı bu yapılara birçok özellik kazandırmıştır ki bunlar arasında bir uzaktan kumanda ile hareketi sağlayan otomatik motorlu hareket sistemi vardir. Bu durumda manual itme gücüne gerek kalmaz. Emniyeti sağlamak amacıyla farklı senaryolarda çalışacak stop mekanizması ile donatılmıştır. Her durumda türlü özellikler eklenebilecek otomatik hareket panosu mevcuttur.

Özellikle yüzme havuzları için hareketli havuz kapatma sistemleri önemli avantajlar sunar..

Çevresel olarak havuz suyu sıcaklığını korur ani hava değişimlerinde sıcaklığın azalmasına engel olur. Havuz kapatma sistemi ile korunan havuzların suyu açıkta olan havuzlara göre çok daha geç soğur ki bu da konforlu kullanma sürenizi yaz başında 1 ay ve yaz sonunda 1 ay olmak üzere toplam 2 ay uzatır. Bir başka avantajı da su buharlaşmasından kaynaklanan fazladan kimyasal kullanımını önemli ölçüde azaltmasıdır. Havuz kapatma sistemi sayesinde bakım ve temizlik süreleri dramatik şekilde düşer ve sorun olmaktan çıkar. Güvenliği de unutmayalım, kilitli kapıları sayesinde istenmeyen girişler engellenir, çocukların yüzme havuzuna ulaşması engellenir.

Klasik 2 yıl garanti sistemine ekleyeceğiniz ekstra bir paketle korunma sürenizi 10 yıla çıkartabilirsiniz.