3633979

CY- Giydirme Cephe teknolojisinde mükemmellik

CY bütün seçenekleri ile her türlü yapım şartnamesini karşılayan ısıl değerleri ve bir sistemden beklenen geniş estetik opsiyonları ile tam bir giydirme cephe ürünüdür.

Benzer düşey ve yatay griyajları kullanarak uygulanan değişik cephe seçenekleri mevcuttur, seçim yapanlara bina görünüşü ile oynayabilecekleri farklı bileşenler kullanma imkanını  sunan ve tüm tasarım ve yapım kazanımlarını da beraberinde birleştiren bütünleyen bir sistemdir.

CY giydirme cephe sistemi  mimarların estetik zorunluluklarını yapımcıların fonksiyonel talepleri ile kaynaştırır, şartnameleri ve üretim tekniklerini basitleştirerek en yüksek kalite ve verimlilikte uygulama yapılmasını sağlar.

Cy-300 giydirme cephe sistemleri  dışarıdan 50mm kalınlığında kapak profili vardır. Cy-300 giydirme cepheler dışarıdan ve içeriden 50mm kalınlığındadır. 50~200mm derinliğinde taşıyıcı profilleri vardır. Cam veya panel kalınlığı 40mm ye kadar yapılabilir. Gizli bağlantılar pürüzsüz ve tekil görünüş sağlar. Dairesel binalarda uygulama detayları vardır. Kolay yatay bağlantılar ile düşük işçilik maliyeti. Her türlü açılır pencere, kapı, panjur pencere , güneş kırıcı monte edilebilir. Kurşun geçirmez tipte yüksek güvenlikli bina girişleri yapılabilir.

Muhtelif renk ve eloksal seçenekleri vardır. Çelik takviye adaptörleri kullanarak tüm çelik aksamını gizlemek mümkündür.
Çelik halat gergileriyle 10m yükseğe kadar hiç desteksiz yapılabilir. Yüksek binalarda kullanılır, geçirimsizliği mükemmeldir.

İnce, şık ve 50mm kalınlığında çizgilerden oluşan yatay ve düşey profiller CY giydirme cephe paketine bütün seçeneklerde aynı görüntüyü sağlar. Isı değeri : mükemmel ısı izolasyon değerleri ile istenen en alçak  U değeri elde edilir. Çerçeve sistemi : Yüksek kalitede bileşenleri ve bağlantıları ile kalıcı bir üründür. Farklı proje gereksinimleri : 50mm den 200mm kalınlığa kadar çeşitli ölçülerdeki profil sistemleri ile tasarımda esneklik ve maliyette verimlilik sağlar. Sistem uyumluluğu : Cemyapının pencere, kapı, sürme ve diğer sistemleri CY paketi ile bereber kullanılabilir, birbirlerine uyumludur. Panel seçenekleri : Sistem farklı kalınlıklarda cam çerçevelerini ya da izolasyonlu diğer panel tıplerini taşıyabilecek kapasitededir. CY yüksek kalitede bir cephe sistemidir ve tek bir sistemde uygulanabilecek aşağıda sıralanan en geniş tasarım yelpazesine sahiptir.. Alçak veya yüksek binalarda giydirme cephe..  kapaklı cephe sistemi.. yarı silikon cephe..  silikon cephe..

Özel modül birleştirme yöntemi ile tamamen cam görünümlü CY-SC300  giydirme cephe sistemi, farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlamaktadır. Sadece cam görünümü ile, yapıya görsel zenginlik katan giydirme cephe sisteminin üretimi, özel kanala sahip ısıcam ara çıta profili ve çift komponentli yapısal silikon kullanılarak yapılmaktadır. Standart bonding işleminden farksız olan cam modüllerin üretimi kullanılan özel bağlantı elemanları ile ayrıcalıklı hale getirilmiştir. CY-SC300 giydirme cephe sistemi standart kasetli silikon sistemlere kıyasla daha az alüminyum kullanımı sağlamakta ve ayrıca montaj kolaylığını da beraberinde getirmektedir.

Kullanım alanları:  iş merkezleri, oteller, havaalanları, alışveriş merkezleri, hastahaneler, kamu binaları, konutlar.