Havuz kapatma 5 Açılı

3331774Hareketli havuz kapatma yapıları, bağımsız teleskopik bölümlerden oluşur ve biri diğerinin içerisine girerek hareket ederler. Her bölüm yürüyüş arabasına bağlı olan kendi tekerlek grubuna sahiptir ve açılıp kapanmaya kılavuzluk ederler. Yarı otomatik sürücü sistemi sayesinde buton kumandalı olarak tamamen ya da bölüm bölüm açılır.
Karkas, bu iş için tasarlanan altıgen kesitli çerçeveler ekstrude alüminyumdan imal edilmişlerdir. Çerçeve tasarımında kullanılan kondens kanalları içeride biriken fazla buharın yoğuşması sonucunda biriken suyun dışarı atılmasını sağlarlar.
Alüminyum çerçeveler, geniş bir renk yelpazesinde üst kalite boyanarak ambalajlanırlar. Pvdf boya kaplaması; hava şartlarına, renk değişimine, kimyasal etkilere karşı en dayanıklı kaplama şeklidir. Bütün TSE standartlarına uyumludur.
5 açılı havuz kapatmaya ait Kaplama malzemesi, yan ve üst paneller, solid polikarbonattan ya da içi boşluklu çift cidarlı polikarbonattan imal edilirler. Ayrıca yan panellerde cam seçeneği de vardır.
Açılma ve kapanma esnasında, teleskopik bölümlerin tekerlek grupları birbirine paralel raylar üzerinde hareket ederler. Raylar alüminyum anodised kaplamalıdır. Rayların takılacağı yüzey düzgündür ve terazi kullanılarak yapılırlar. Havuz Kapatma Rayları, zemine paslanmaz dübeller ile sağlam bir şekilde bağlanırlar. Otomatik kilitleme sistemi her durumda devrededir ve siz unutsanız da havuz kapatma yapınız güvende olacaktır.
Otomatik hareket sistemi, otomatik sürücü sistemi bir buton dokunuşu ile açılmayı ve kapanmayı sağlar, sessizdir, hareket ettiğini duymazsınız. Bu özellik eşsizdir, manuel itme gerektirmez. Otomatik hareketin emniyetli hale getirilmesi için birkaç güvenlik önlemi alınmıştır. Hareketi sağlayan transmisyon elemanları tamamen gizlenmiştir, görünmez, takılmaz, el girmez, kaza ihtimali yoktur. Hareket son derece yavaştır: 6m/dak.

5 açılı havuz kapatma sisteminin, eliptik havuz kapatma sistemine göre bazı farkları vardır. En önemli farklılığı şudur: Zeminden başlayarak birinci açı noktasına kadar veya +2m kotuna kadar olan kısımda temperli camlar ya da özellikli ısıcam kullanılmasıdır. Bu sebeple, 5 açılı havuz kapatma daha net bir görüş alanı sağlamaktadır. Bu bölgenin temizliği de kolay olmaktadır.

5 açı havuz kapatma, 5 açılı havuz kapatma, Teleskopik 5 açılı havuz kapatma, Tellescopic 5 açılı havuz kapatma