Kolonlar Üzerinde Yürüyen Yapılar

2435981Sistemin tamamı ve kemerler yüksek mukavemetli alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Sistem tasarımları, kullanım ve testleri yapılmıştır. Hareketi sağlayan tekerler polyamidtir asla aşınmaz. Sistem genişlikleri 5m-20m. arasındadır. Kemerler arasındaki mesafe, profil kesitleri ve baş çubukları adedi yöresel rüzgar ve kar yüklerine göre hesaplanarak imal edilir. Üst paneller ise içi boşluklu polikarbonat tan yapılmıştır. Yapıda yer alan ve düşeyde açılabilen yan solid polikarbonat paneller boylu boyunca ve her zaman açılabilmektedir.

New Picture (12)webBu sistem yapısını son derece konforlu hale getirmekte ve yıl boyunca doğal havalandırma sağlamaktadır.
Paslanmaz, kemerlerin hepsi yüksek mukavemetli alüminyumdan yapılır ve elektrostatik toz boya ile boyanırlar. Diğer aksam ve yer seviyesindeki profiller marine kalitesinde eloksal yapılır. Bağlantı elemanları, vidalar, cıvatalar, tekerlek akslarının hepsi paslanmaz çeliktir.
Bakım istemez, tüm aksam bir kez yapılır ve bir daha bakım gerektirmez. Cemyapı havuz kapatma yapılan, alüminyum doğrama, sürme kapı, polikarbonat kaplamaları, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak İstanbul’da üretilmektedir.