Kristal Palas havuz kapatma sistemleri

kristal-palasAlçak Teleskopik Kristal Palas Havuz Kapatma Sistemleri; tipik bir Cemyapı yapısının tüm özelliklerine sahiptir ve aynı zamanda yenilikçi bir ürün olması sebebiyle bazı özgün özellikleri içerir. Öncelikle, yapısal olarak tam yay biçiminde profillerin arasında yer alan şeffaf 4 mm Polikarbonat kaplaması ve mükemmel UV koruması ile yumuşak eğri çizgilere sahiptir. Bu arada kaplama malzemelerinin ışığı mükemmel süzmesi sayesinde, yumuşak bir aydınlık yapının tüm kenarlarında açık bir görüş sağlar.

Yapının işletilmesi son derece basittir. “Tüm modülleri aynı uzunlukta olup her biri diğerinin altına sürülerek havuz üzeri bölüm bölüm açılır. Her modül komşu modülün altına park edilir. Güdümleme sistemi (alüminyum raylar) tüm modüllerin rahatça kaymasını, yerinden çıkmamasını ve rüzgâr emniyetini sağlamaktadır. İstediğiniz modülü tek başına hareket ettirmek ya da bölüm bölüm tamamını açmak size bağlıdır, manevrası çok kolaydır.

Kristal Palas Havuz Kapatma Sistemleri, mükemmel şeffaflığı ve kullanım kolaylığı ile alçak teleskopik havuz kapatma yapıları arasında bir baş yapıttır. Havuza ve çevreye uyumu, estetik güzelliği ve yüksek koruma özellikleri ile herkesin sahip olması gereken bir üründür.

istanbul, 2015

UV etkilemez, uv ışınlarından etkilenmez, Modern görünümlü havuz kapatma sistemi, Kolay kullanımlı havuz kapatma sistemi