Cem Yapı 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirketin merkez ofisi Kadıköy Kozyatağı’ndadır.
Cem Yapı kuruluşunu müteakip Skylight projelendirmeleri ve uygulamaları yapmaya başlamıştır. 1995 yılında alüminyum doğrama, giydirme cephe imalat ve uygulamaları başlamıştır. Yine aynı yıl içinde teleskopik havuz kapatma sistemlerinin imalat ve uygulamasına başlanmıştır.Firmamız faaliyet konusu tüm iş kalemleri ile ilgili proje hizmeti vermenin yanında malzeme imalatı, ithalatı, imalat ve montajı ile tüm ürünlerin ihracatını yapmaktadır.Bugün Cem Yapı; alüminyum ve teknolojik ürünler konusunda ilgili firma ve şahıslarca çok iyi bilinen geniş bir referans listesine sahip, her yıl yapısını bir önceki yıla göre fark edilir bir ivmeyle büyüten istikrarlı bir firma olarak tanınmaktadır.

Bizler; açık , net , dürüst ve güvenilir insanlar olarak üreticilerimize , çalışanlarımıza , müşterilerimize , hissedarlarımıza ve bağlantıda olduğumuz diğer tüm organizasyonlara bir bütün olarak baktık. Her grubu zincirin vazgeçilmez bir halkası olarak gördük.

Bizler; herkesi kucaklayan bir ortamda kişilerin hiyerarşisini gözetmeksizin yeni fikirlere saygılı , değişime açık olduk. Başarı için eşit fırsat yaratmaya inandık.

Bizler; gerek kişisel gerek bir takım vizyonunda sözlerimizden , davranışlarımızdan ve en önemlisi yaptığımız işin sonuçlarından sonuna kadar sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz.

Her yıl daha hızlı , daha mükemmel hizmet vermeye çalışmakta ve ‘’Mutlak Müşteri Memnuniyeti’’ hedefimize ulaşmaya çalışmaktayız.

Bizler büyümenin gerekliliğine , büyürken artan karlılığa ve hisse değerlerine inanıyoruz.

Bizler insan sağlığını koruyan , güvenliklerini gözeten , mühendislik altyapısına sahip sistemler üretiyor ve herkesin daha modern ortamlarda yaşayabileceği projeler üretiyor ve uyguluyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Canlı olarak whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz.