4822151Mega havuz kapatma yapıları olimpik havuzlarda, zarif ve özenli restaurantlarda, jimlastik salonlarında, sağlık kluplerinde, düğün salonlarında, açık hava davetlerinde, spor okullarında, otellerde, kampinglerde ve daha başka birçok yerlerde kullanılmış ve büyük getirileri olmuştur.
Ticari anlamda kullanılan mega yapı ların kullanıcıya getirdiği çok önemli avantajlar vardır. Dış çevre şartlarını içeriye taşıyarak kapalı mekan sıkıntısını kaldırır. 35m serbest açıklık geçebilen mega yapılar ağırlık olarak hiç de mega değildir ve 20 kg/m2 toplam ağırlığı ile bir binanın çatısında rahatlıkla çalışabilir.
Mega kapatma yapıları işletmelerin sezonda iş yaparız sezon bitince kapatırız düşüncesini sonsuza mega yaplar webkadar çöpe atmıştır. Tüm sezonlarda tam kapasite çalışacak, maliyetleri indirecek ve müşteri kapasitenizi katlayacaksınız. Açık havada davet organizasyonlarınız yağmur ve hava şartları yüzünden bozulmayacaktır.
Tamamen alüminyumdan imal edilen karkas son derece dayanıklı olup bir o kadar da uzun ömürlüdür. Kaplama malzemesi olarak kullanılan polikarbonat levhalar son yıllarda çok gelişmiş ve yaygınlaşmıştır. Her renk, kalınlıkta kullanılabildiği gibi eksta özellikleri ile iklim ve güneş kontrolu sağlanmış ve mükemmel ısı izolasyonu kazanmıştır. Tamamen kırılmaz özelliktedir ve UV korumalıdır.