Özel Ölçü havuz kapatma sistemi

ozel olcuEşsiz tasarıma sahip teleskopik yapılarımız taze havayı tüm yapının içerisinde dolaştırarak yıl boyunca konforlu bir çevre yaratır
Yüzme havuzu olanlara sorun bakalım en çok neden hoşlanırlar tabi ki “sıcak ve güneşli bir günde bahçemdeki havuz” diyeceklerdir. Fakat ne yazık ki hayalinizdeki yaz günlerinde dahi bu şartları bir araya getirebilmek gerçekten çok bir hayalin ötesine geçmemekte ve havuzunuzu kullanmak sadece lafta kalmaktadır. Bahçenizdeki havuzu bu güzel günlerde istediğiniz zaman kullanmak güzel olmaz mıydı ya da hava şartları bozduğu, güneş bulutların arkasında kaybolduğu zamanlarda havuzun üstünü kapatıvermek, yağmura rüzgara aldırmamak nasıl olurdu?

İşte, Cemyapı havuz kapatma yapıları ile en uzak hayaliniz gerçekleşiyor.
Bakım istemez, Tüm aksam bir kere yapılır ve bir daha bakım gerektirmez. Cemyapı havuz kapatma yapılan, alüminyum doğrama, sürme kapı ve polikarbonat kaplamaları, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak İstanbul’da üretilmektedir.
Mükemmel koruma sağlayan, üstün sızdırmazlık teknolojisi kullanılan,, dayanıklılığı ve estetik detayları ile her geçen gün daha fazla ilgi gören Cemyapı havuz kapatma yapıları ile her mevsim, bahçenizde huzurlu bir ortam sizi bekliyor olacak. Tüm hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz keyifli bir alan olarak da hizmet verebilen yapılarımız, yaşam sizlerin ilk tercihi olmaktadır. Havuz veya spa mekanına aynı zamanda jakuzi ya da fitness aletlerinizi koyabilir ve sonsuz keyif yaşayabilirsiniz. Mimari uyumlu yapılarımız çevre ile bütünleştiğinden bahçenize fazladan bir güzellik katacaktır. Bahçenize, otellere, yüzme okullarına düşünmelisiniz.

istanbul, 2015