Özel Ölçü havuz kapatma sistemi

ozel olcu

Eşsiz tasarıma sahip teleskopik yapılarımız, taze havayı tüm yapının içerisinde dolaştırarak her mevsim konforlu bir alan yaratır.

Yüzme havuzu olanlara sorun bakalım en çok neden hoşlanırlar? Tabi ki “Sıcak ve güneşli bir günde bahçemizdeki havuzdan” diyeceklerdir. Fakat ne yazık ki hayalinizdeki yaz günlerinde dahi bu şartları bir araya getirebilmek gerçekten zor olmakta, bir hayalin ötesine geçememekte ve havuzunuzu kullanmak sadece lafta kalmaktadır. Bahçenizdeki havuzu her zaman kullanabilmek güzel olmaz mıydı? Hava şartları bozduğu, güneş bulutların arkasında kaybolduğu zamanlarda havuzun üzerini kapatıvermek, yağmura, rüzgâra aldırmamak nasıl olurdu?

– Tüm aksamlar bir kere yapılır
– Çok dayanıklıdır
– Bakım gerektirmez
– Rüzgâr, yağmur, fırtına gibi hava şartları yapıya zarar vermez
– Havuzunuz her zaman kullanılabilir hale gelir
– Yapının içerisinde farklı aktiviteler de yapılır

Cemyapı Havuz Kapatma malzemelerini İstanbul’da üretmektedir. Alüminyum doğrama, sürme kapı ve polikarbonat kaplamaları üretilirken yüksek kaliteli malzemeler kullanılır.

Mükemmel koruma sağlayan, üstün sızdırmazlık teknolojisi kullanılan, dayanıklılığı ve estetik detayları ile her geçen gün daha fazla ilgi gören Cemyapı Havuz Kapatma yapıları ile her mevsim, bahçenizde huzurlu bir ortam sizi bekliyor. Yapılarımız, tüm hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz keyifli bir alan olarak da kullanılır. Kaplanmış havuz veya spa alanınıza, jakuzi ya da fitness aletlerinizi koyabilir ve sınırsız keyif yaşayabilirsiniz. Mimari uyumlu yapılarımız çevre ile bütünleştiğinden, bahçenize fazladan bir uyum ve güzellik katacaktır. Otellere, yüzme okullarına bir daha gitmenize gerek kalmayacaktır.

istanbul, 2015

Özel ölçü teleskopik yapı, Özel ölçülü teleskopik yapı, Dayanıklı, rüzgardan etkilenmeyen, yağmur almayan özel ölçü teleskopik yapı, Bakım gerektirmeyen teleskopik yapı