Sunslide Sürme Panjur sürme güneş kırıcı

810310SUNSLIDE panjurlar mimaride yeni bir moda yarattı. Şık, zarif ve güçlü sistem özelliklerine sahiptir. Sabit veya ayarlanabilir panjur paletlerinin güzel tasarlanmış çerçevelere takıldıktan sonra cepheye düşey olarak monte edilmesiyle şık ve modern bir sürme güneş kırıcı yapı ortaya çıkar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen SUNSLIDE panjurlar her türlü yapıya monte edilebilirler ve güneş kontrolu , güvenlik, havalandırma gibi özellikler kazandırıken yapı cephesini güzelleştirirler.
50mm genişliğinde panjur profilleri yatay çizgi etkisini görünüme taşır. Sabit ya da ayarlı yapılandırması ile güçlü ve estetik bir cazibesi vardır. Dışardan hiçbir ankraj, bağlantı kolu vida vs görünmez. Montaj kitleri saplamalar ve polyamid yastıklardan meydana gelir. Alüminyum profiller güçlü ve dayanıklıdır.
SUNSLIDE panjurlar ya da sürme güneş kırıcı her türlü projeye uygun yapılmaktadır. Sistem üst ray, alt ray, sürme rulmanları, stop mekanizmaları ile dengelidir ve rahatça kayar. Bütün bağlantıları paslanmaz çelik kullanılmakta olup sistemin uzun ömürlü olması sağlanır ve asgari derecede bakım ister. Sistem tamamen kapalı olduğu durumlarda paletlerin ayarlanabilir özelliğiyle içeri giren ışığın miktarının ayarlanmasına imkan sağlar. Bu uzun ömürlü ve su geçirmez panjurlar ezilmez, çatlamaz, bükülmez ve deforme olmazlar. Panjurlar ya da sürme güneş kırıcı fırtına seviyesinde havaya dayanır ve deniz kenarında, dağlık bölgede kısacası her türlü ortamda güvenli olarak kullanılırlar.
Alüminyum çerçeveler ve panjur paletleri eloksal veya elekrostatik boyalı olarak teslim edilir ve kullanım alanları çok çeşitlidir. İçerde ve dışarda, pencere, balkon, veranda ve cephelerde, mevcut binaların bazı bölümlerinde, ticari, evsel ve endüsrtiyel binalarda kullanılırlar.
SUNSLIDE panjurlar ( sürme güneş kırıcı ) içeri alınan güneş enerjisini kontrol ederek enerji maliyetlerini indirir ve ekstra konfor sağlayarak kalıcı bir yaşam alanı yaratır.

SUNSLIDE sürme güneş kırıcı

SUNSLIDE sürme güneş kırıcı

Sürme güneş kırıcı SUNSLIDE cephe tasarımlarına uygun farklı özelliklerde çalışmaktadır. bir ileri modeli olan SUNSLIDE FOLDING hem sürülürken hem de katlanmakta ve açıldığı zaman pencere önünde hiç yer tutmamaktadır. bu özelliği sayesinde panjurların park alanı olmayan cepheler için mükemmel bir çözümdür.

 

Broşür İndir