3317960Hareketli çatılar, açılır teraslar, teleskopik kapatmalar ve açılır restaurant yada cafe yapıları işletmenizin güneş, rüzgar, kar ve mevsimsel hava koşullarından etkilenmemesi için gerekli ve şart bir çözümdür. Şık ve estetik hareketli yapılarımızla açık alan ve bahçelerinizin keyfini hava koşullarından etkilenmeden yaşarsınız. Gürültü kirliliğini de unutmadık, gürültünün asgariye indirildiği bir ortama sahip olacaksınız.
Eviniz yada işyerinize neden fazladan bir mekan eklemeyesiniz ki, bunun için tek yapmanız gereken hareketli yapılarımızdan birisini seçmek olacaktır. Kendinize bir iyilik yapın ve hava şartlarından etkilenmeyin, nasıl mı?…
güneşten korunun: Bütün kaplama ve örtülerimiz güneşten, güneş ışınlarından ve zararlı uv den sizleri korumak üzere tasarlanmıştır. Yaz günlerinde turistik amaca uygun restaurant, cafe, hotel, camping ve yüzme havuzları için son derece uygun çözümler sunuyoruz.

Rüzgarı kafaya takmayın: Açık alanlarınızı bizim hareketli yapılarımızla kapattığınızda havayı düşünmezsiniz, akşam yemeğini yer ve keyfinizi sürersiniz. Denize nazır bir mekanda her mevsim keyif yapmak nasıl olurdu? üstelik havuz kenarında davet verebilir, coctail düzenler ve dostlarınızla vakit geçirirsiniz.
Yağmura ne demeli: Yaz akşamlarında tam da bir çok davetliniz varken, masalar hazırlanmış dekorlar yapılmışken aniden yağmur bastırıp tüm daveti mahvetmesini istemesseniz hareketli yapılarımız ve açılır çatılarımız tam da sizin için üretilmişlerdir.


 

 

Broşür İndir