SYS 90 Polikarbonat Çatı

3317960 Eviniz ya da işyerinize neden fazladan bir mekân eklemeyesiniz ki, bunun için tek yapmanız gereken hareketli yapılarımızdan birini seçmek olacaktır. Kendinize bir iyilik yapın ve hava şartlarından etkilenmeyin, nasıl mı ?…

1. Güneşten korunun: Bütün kaplama yapılarımız, güneşten, güneş ışınlarından ve zararlı UV ışınlarından sizleri korumak üzere tasarlanmıştır. Yaz günlerinde, turistik amaca uygun restoran, kafe, hotel, kamping ve yüzme havuzları için son derece uygun çözümler sunuyoruz.
2. Rüzgarı kafaya takmayın: Açık alanlarınızı bizim hareketli yapılarımızla kapattığınızda havayı düşünmezsiniz, akşam yemeğini yer ve keyfinizi sürersiniz. Denize nazır bir mekânda her mevsim keyif yapmak nasıl olurdu? Üstelik havuz kenarında davet verebilir, kokteyl düzenler ve dostlarınızla şahane vakit geçirirsiniz.
3. Yağmura ne demeli: Yaz akşamlarında tam da birçok davetliniz varken, masalar hazırlanmış dekorlar yapılmışken, aniden yağmur bastırıp tüm davetinizi mahvetmesini istemiyorsanız, hareketli yapılarımız ve açılır çatılarımız sizin için üretilmişlerdir.


 

 

İntelroof Broşür İndir

Açılır kapanır polikarbonat çatı, Açılır kapanır polycarbonate çatı, Açılır kapanır policarbonat çatı, Hareketli polikarbonat çatı, Hareketli polycarbonate çatı, Hareketli policarbonat çatı