web101

havuz kapatma

Sistemin tamamı ve kemerler yüksek mukavemetli alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Sistem tasarımları, kullanım ve testleri yapılmıştır. Hareketi sağlayan tekerler polyamidtir asla aşınmaz. Sistem genişlikleri 5m-25m. arasındadır. Kemerler arasındaki mesafe, profil kesitleri ve baş çubukları adedi yöresel rüzgar ve kar yüklerine göre hesaplanarak imal edilir. Üst paneller ise içi boşluklu polikarbonat tan yapılmıştır.

havuz kapatma mega yapılar

havuz kapatma mega yapılar

Yapıda yer alan ve düşeyde açılabilen yan solid polikarbonat paneller boylu boyunca ve her zaman açılabilmektedir. Bu sistem yapısını son derece konforlu hale getirmekte ve yıl boyunca doğal havalandırma sağlamaktadır. Havuz kapatma teknolojisinde son noktadır.

Mega havuz kapatma yapıları 1000m2 üzerinde kapatma alanı olan hareketli çatı sistemleridir. Son yıllarda ülkemizin sürekli büyümesi ve büyük yapılara artan talep karşısında  bizler de teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanarak mega yapıları açılır çatıları hayata geçirdik. Hareketli çatılarımız havuz kapatma sistemlerimiz pek çok sektörde aranmaktadır ve taleplerin çoğuna cevap verecek kapasitededir. Kullanma alanları olimpik havuzlar, halı sahalar, tenis kortları, düğün salonları, havuz başı parti mekanları gibi çok çeşitli alanlara dağılmış durumdadır. Yapılarımızın sayısız avantajları olup bunlardan bazıları şöyledir;

  • Yaz kış 7/24 kullanıma açıktır, açılır çatılar işletmede süreklilik sağlar.
  • Mevsim bitti, hava kötü diye müşterileri geri çevirmezsiniz.
  • Yazlık düğün bahçelerinde tam düğün günü yağmur yağacak diye endişe etmezsiniz, gerek işletme sahibi gerekse düğün sahibi gönül rahatlığı ile geceyi geçirir. Yağmur yağarsa üzerini örtmeniz 2dk yı geçmez.
  • Yüzme havuzlarında, spor tesislerinde randımanı artırır, gece gündüz kullanım sağlar. Isıtılması halinde tam konfor elde edilir, üye sayısı 2-3 katına çıkar.
  • Polikarbonat teknolojisinin gelişmesi sayesinde mükemmel izolasyon ve aynı anda güneş kontrolu sağlayan kaplama malzemesi kullanmak ve asgari enerji kullanarak mekanı ısıtmanız mümkün olmuştur. Yapılan örneklerden elde edilen doğalgaz sarfiyatı istatistikleri bize ısınmanın çok ekonomik olduğunu ve sarfiyatın çok düşük olduğunu göstermektedir.
  • Fiyat/kazanç oranı 3 tür. Yani bütün yatırımınız 3 yıl gibi kısa bir sürede size geri döner.

Ticari ve endüstriyel açılır çatılar ve havuz kapatma sistemleri eğer ruhsat alabiliyorsanız olmazsa olmaz bir üründür ve mutlaka yapılması gerekir, mekana değer katacaktır. Bu nasıl olur diye düşünmeyin yapılmış yerleri gezin ve kullanıcılardan sistem hakkında bilgi alın. Ne kadar mükemmel bir ürün olduğunu yaşarak görenlerden öğrenin.