4037300Cam ve polikarbonat birleşti
Dünyanın hertarafında insanlar havuzlarının temizliği, girilmeye hazır hale getirilmesi ya da işletmelerinin düzeni için sayısız saatler harcamaktadırlar. Cemyapı mekan kapatma yapıları ile zamanınızın büyük bölümünü havuza ve suya girerek ya da eeğlenerek değerlendirebilirsiniz.
Hafta sonunu temizlik yaparak harcamayın. Yetenekli tasarımcıların çizdiği akıllı yapıları ile Cemyapı, her türlü cam kombinasyonu ile polikarbonat kaplamayı tek yöne meyilli duvara yaslanan yapılarında beraber kullanan bir üreticidir.
Cam kırılırsa der gibi olduğunuzu hissediyoruz, hayır kırılmaz her iki tarafı da sekurit ısıcam unitesison derece güvenli ve darbelere dayanıklıdır.
20 yıllık tecrübe birikimi ile alüminyum yapıları ilk defa pazara sunan Cemyapı, alüminyumu taşıyıcı bir yapı elemanı olarak kullanmak suretiyle rahat, güvenli, krunaklı spa ve havuz kapatma yapılarını hizmete sokmuştur. Sayısız cam kombinasyonu uygulaması ile tabiat ananın yumuşak yüzünün içeri girmesi sağlanırken kar, yağmur, rüzgar, yapraklar ve böcekler dışarıda bırakılmıştır. Anodised alüminyum ve paslanmaz çelik bağlantılar kullanarak tüm yapılarımızı yüksek nem, havuz kimyasalları vb gibi etkilere karşı koruyoruz.
Zamanın yıpratıcı etkisini en aza indirdik, işte bu fark yaratır.