Tek Yöne Meyilli Sistem

4037300Cam ve polikarbonat birleşti

Dünyanın her yerinde insanlar havuzlarını temiz tutmak, havuzlarının girilmeye hazır hale getirilmesi ya da işletmelerinin düzeni için uzun saatler harcamaktadırlar. Cemyapı mekân kapatma yapıları ile zamanınızın büyük bölümünü havuza girerek ya da eğlenerek değerlendirebilirsiniz.

Hafta sonunu temizlik yaparak harcamayın. Yetenekli tasarımcıların çizdiği akıllı yapıları ile Cemyapı, her türlü cam kombinasyonu ile polikarbonat kaplamayı tek yöne meyilli duvara yaslanan yapılarında beraber kullanan bir üreticidir.

Cam kırılırsa dediğinizi hissediyoruz. Hayır kesinlikle kırılmaz. Çünkü camların her iki tarafı da sekurit ısıcam ünitesidir. Camlar son derece güvenli ve darbelere dayanıklıdır.

27 yıllık tecrübe birikimi ile alüminyum yapıları ilk defa pazara sunan Cemyapı, alüminyumu taşıyıcı bir yapı elemanı olarak kullanmak suretiyle rahat, güvenli, korunaklı spa ve havuz kapatma yapılarını hizmete sokmuştur. Sayısız cam kombinasyonu uygulaması ile tabiat ananın yumuşak yüzünün içeri girmesi sağlanır. Cemyapı’nın alüminyum yapıları, kar, yağmur, rüzgâr gibi kötü hava şartlarından etkilenmez. Yapraklar ve böcekler içeri giremezler. Anodised alüminyum ve paslanmaz çelik bağlantılar kullanılarak tüm yapılarımızı yüksek nem, havuz kimyasalları vb. etkilere karşı koruyoruz.

Zamanın yıpratıcı etkisini en aza indirdik, işte bu fark yaratır.