Duman Tahliye Sistemleri

Ana Sayfa Duman Tahliye Sistemleri
Duman Tahliye Sistemleri

Ürünü Tanıyın

Motor kumandası ile gerekli durumlarda havalandırmayı kapatabilir, veya hava debisini ayarlayabilirsiniz. Tamamı alüminyum zig zag üniteleri çok dayanıklı ve 10 yıl garantilidir.

Montajı kolaydır, mevcut çatıya rahatlıkla takılır ve çatı paneline birleşim detayları sayesinde izolasyon problemi olmaz.

Aşırı ısı üreten tesisleri için tam aranan çözümdür.

CEMYAPI® havalandırma kalitesini artırmak, ticari ve endüstriyel binaların mekanik havalandırma ve soğutma maliyetlerini %40 oranında azaltmak için farklı türde sistemleri tasarlayarak imal etmektedir. Proje detaylarına bağlı olarak camlı panjur sistemi, çift kapaklı açılır sistemler, roof-top panjur gibi farklı sistemler kullanılmaktadır.

Günümüzde fosil yakıt kaynaklarının kullanımının minimize edilmesi için yenilenebilir kaynaklardan mümkün olduğu ölçüde daha fazla yararlanılmaya çalışılmaktadır. Bu çerçevede konutlarda havalandırma ve soğutma amacıyla enerji tüketimini azaltmanın en uygun yollarından biri, doğal havalandırma olarak görülmektedir. Doğal havalandırmada mekanik sistemlerdeki fan gücüne karşılık rüzgar gücü ve ısıl güç gibi doğal güçlerden yararlanılmaktadır. Doğal havalandırmayla yazın ve ara mevsimlerde aynı zamanda doğal soğutma da yapmak mümkündür.

Dış ortam havası iç ortam havasına göre daha düşük entalpiye sahip olduğu dönemlerde doğal havalandırma yoluyla yapıdan ısı çekilerek iç ortam soğutulabilir. Dış ortam entalpisi öğlen saatlerinde artınca doğal havalandırmanın durdurulması gerekir. Bu noktadan sonra mekanik soğutma devreye girecektir. Böylece konforun sürekliliği açısından doğal sistemlerii mekanik sistemlerle birlikte tasarlamak gerekmektedir.

Sistem Özellikleri

Materyal Alüminyum (6063 - T6)
Bağlantı Elemanları 304 Kalite Paslanmaz Çelik
Boya Elektrostatik Toz Boya
Conta EPDM
Kontrol Motorlu
Motor Becker
Kullanım İklimi 4 Mevsim
Kullanım Alanları Ticari, Bireysel
duman tahliye sistemleri
Olumlu Tarafından Bakın

Duman Tahliye Sistemi?

  • Hava nasıl olursa olsun tüm yıl boyunca yüzmenin keyfini çıkarın
  • Yüzücüleri ve havuzu zararlı UV ışınlarından koruyun
  • Yaz aylarında serin tutun
  • Kışın sıcak tutun
  • Su kalitesini kontrol etme sıklığını azaltın
  • Havuzu toz, böcek ve hayvanlardan uzak tutun
  • Havuz bakım maliyetlerini azaltın
  • Yüzme havuzu suyunun buharlaşmasını önleyin
Güvencemizle Tanışın

Garanti

Alüminyum Konstrüksiyon

5 Yıl

Motor

2 Yıl

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayın!

+90 (216) 445 69 83